Kierownik Robót / Kierownik Sił Własnych - budownictwo ogólne

REED Engineering

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Dla naszego klienta, jednego z największych generalnych wykonawców budowlanych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem struktur, poszukujemy pilnie doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zbieranie zapotrzebowania i informacji o potrzebach kadrowych z Oddziałów,
  • Koordynacja przejść pracowników i dbałość o aktualizację zapotrzebowania na przesunięcia sił własnych pomiędzy kontraktami,
  • Aktywna pomoc pracownikom w różnych sytuacjach z obszaru personalnego (przy wsparciu Specjalisty/Kierownika/Dyrektora ds. Personalnych),
  • Nadzorowanie i pilnowanie jakości oraz efektywności prac poszczególnych brygad na oczekiwanym poziomie wykonania,
  • Zarządzanie brygadami sił własnych (organizacja prawidłowej pracy podległego Zespołu oraz samodzielne tworzenie harmonogramów prac).

Wymagania:

  • Minimum 10-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika robót i/lub kierownika budowy w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • Umiejętność praktycznego zarządzania pracą sił własnych (cieśli, zbrojarzy i innych stanowisk robotniczych),
  • Doskonałej znajomości zagadnień w obszarze konstrukcji żelbetowych (szalunki, deskowania, roboty betoniarskiej) potwierdzonej praktycznymi umiejętnościami,
  • Doświadczenia w zakresie rozliczania jakości i efektywności pracy podległych pracowników,
  • Zdolności do efektywnej organizacji pracy i tworzenia harmonogramów prac na budowie,
  • Rozwiniętych kompetencji w zakresie współpracy oraz komunikacji z nadzorem budowy i kadrą sił własnych,
  • Skuteczności i efektywności w budowaniu dobrych relacji,
  • Mobilności na terenie działalności Oddziału Budownictwa Ogólnego Wschód/Zachód,
  • Znajomości języka ukraińskiego i/lub innych języków z grupy języków wschodniosłowiańskich (np. rosyjskiego) będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności praktycznej obsługi pakietu MS Office,
  • Zaangażowania w powierzone zadania i odpowiedzialności za efektywną realizację celów.

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz rozwój w strukturach organizacji,
  • Pracę pełną wyzwań w zaangażowanym i przyjaznym Zespole,
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.