Kierownik Robót/ Kierownik Budowy

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

Białystok, podlaskie

Twoje przyszłe zadania:

  • koordynacja montażu konstrukcji stalowych z robotami budowlanymi i technologicznymi,
  • nadzór techniczny nad montażem konstrukcji,
  • współudział w przygotowaniu i nadzór na realizacją harmonogramu realizacji robót oraz realizacją dokumentacji technologicznej montażu,
  • analiza i nadzór nad dokumentacją montażową,
  • udział w naradach techniczno – koordynacyjnych z klientem, konsorcjantem i podwykonawcami,
  • nadzór nad przygotowaniem konstrukcji i dokumentów do odbiorów branżowych, końcowych budowy i kierownika obiektu,
  • rozliczanie podwykonawców z realizacji robót.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego o kierunku konstrukcyjno-budowlanym,
  • uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenia w zakresie montażu konstrukcji stalowych,
  • umiejętności pracy w zespole, dużej samodzielności,
  • dyspozycyjności do pracy w delegacji (zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę)

Dodatkowo oferujemy:

  • samochód służbowy
  • szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.