Kierownik Robót - Inżynier Budowy

Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IZODOM 2000 POLSKA – jesteśmy polskim producentem i eksporterem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych.

Większość naszej produkcji eksportujemy - działamy od 29 lat, na ponad 30 rynkach zbytu.

Jesteśmy wyróżniani i doceniani w Polsce i zagranicą, posiadamy ponad 19000 budynków referencyjnych w 42 krajach świata. Nasza unikalna i autorska technologia budowlana została nagrodzona m.in. przez ONZ, Komisję Europejską, Ministerstwo Środowiska RP. Posiadamy godło Teraz Polska, Zloty Medal na Targach BUDMA, tytuł Najbardziej Innowacyjnej Firmy Województwa Łódzkiego i 60 innych nagród i wyróżnień.

Aktualnie do Działu Inwestycji Budowlanych, do realizacji stanów surowych budynków jednorodzinnych poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI

  • Kierowanie powierzoną budową
  • Organizowanie i kierowanie pracą podległego zespołu
  • Organizacja i nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodnie z założonymi technologiami, harmonogramem, umowami, specyfikacją techniczną i projektami
  • Kontrola kosztów wykonywanych robót budowlanych

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się strukturze
  • Pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy specjalistycznej i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
  • Niezbędne narzędzia służbowe – m.in. samochód, laptop, telefon

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w prowadzeniu robót
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • Gotowość do pracy w delegacji (praca związana z wyjazdami)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

DODATKOWE OCZEKIWANIA:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne, sumienność, dokładność, skrupulatność i rzetelność
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie