Kierownik robót instalacyjnych

Levada Sp. z o.o.

30-087 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w procesie ofertowania do czasu pozyskania inwestycji
  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,
  • Nadzorowanie harmonogramu realizacji, planu finansowego i organizacji robót
  • Odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy
  • Wybieranie optymalnego wariantu realizacji i uzgadnianie z inwestorem ewentualnych zamiennych rozwiązań
  • Zarządzanie zespołem pracowników na budowie

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji i urządzeń: grzewczych i gazowych lub gotowość do ich zdobycia
  • mile widziane Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) pozwalające na zdobycie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (preferowany kierunek: inżynieria środowiska) ew. doświadczenie kierownicze lub pokrewne w branży
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie min. 2 lat w branży wod-kan-gaz
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, stanowczość, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, telefon, laptop
  • Pracę w młodym przyjaznym zespole i dynamicznie zarządzanej firmie
  • Pracę głównie na terenie Krakowa sporadycznie poza powiatem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji, doświadczenia i zaangażowania w pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Levada jest rekomendowaną przez Urząd Miasta Krakowa firmą instalacyjną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca