Kierownik Robót - Instalacje mechaniczne

MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp.Z o.o.

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mercury Engineering Polska jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania inżynierskie w realizacji inwestycji budowlanych. Uczestniczymy w kontraktach budowlanych na terenie całego kraju, jak również poza granicami.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót

Instalacje mechaniczne

Dział Kontraktów Zagranicznych

Miejsce pracy: Berlin

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (branża HVAC - instalacje mechaniczne, sanitarne)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika Robót lub Kierownika Budowy w swojej specjalności.
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i w piśmie.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność kierowania zespołem.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel oraz AutoCad.
  • Uczciwość, lojalność, rzetelność.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pracę na kontraktach zagranicznych w całej Europie.
  • Pomoc w relokacji pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Mercury Engineering jest wiodącą europejską firmą inżynierską, of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne