Kierownik robót energetycznych (tramwajowe sieci trakcyjne)

Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Spółka z o.o.

Kraków, małopolskie

Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Spółka z o.o. zostało założone w 1989 roku w Krakowie. Specjalizuje się w budowie i modernizacjach infrastruktury tramwajowej wraz z pełną infrastrukturą towarzyszącą. Firma stosuje nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne, posiada specjalistyczny sprzęt do robót torowych, wyszkoloną i doświadczoną załogę oraz kadrę inżynieryjno - techniczną.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • kierowanie robotami oraz nadzór i organizacja prac podwykonawców w zgodzie z dokumentacją projektową
  • przygotowanie i realizacji budżetu,
  • opracowywanie harmonogramów robót,
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowych
  • pozostałe obowiązki wynikające z Prawa Budowlanego i Umowy Zamawiający - Wykonawca.

Wymagania:

  • posiadania uprawnień bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • doświadczenie zawodowego przy robotach związanych z budową tramwajowej sieci trakcyjnej jako kierownik robót / budowy,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów MS Excel, MS Project, AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz premie
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.