Kierownik Robót Elektrycznych

Mostostal Warszawa S.A.

Zielona Góra, lubuskie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub wykonawców branży elektrycznej,
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym zamiennych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentów roszczeniowych w stosunku do zamawiającego i dostawców oraz ich przekazywanie,
  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej,
  • doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi,
  • doświadczenie w procesie ofertowania,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • znajomość MS Project i AutoCad,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Mostostal Warszawa S.A. Opieka medyczna
Mostostal Warszawa S.A. Odprawa emerytalna
Mostostal Warszawa S.A. Dodatkowe dni wolne
Mostostal Warszawa S.A. Ubezpieczenie na życie
Mostostal Warszawa S.A. Dofinansowanie do wypoczynku
Mostostal Warszawa S.A. Karty podarunkowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.