Kierownik robót elektrycznych

GoldStream Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w roli kierownika robót elektrycznych budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

Zakres obowiązków:
• nadzór brygad i koordynowanie robót branży elektrycznej i niskoprądowej,
• ewidencja stanu i zużycia materiałów instalacyjnych,
• bieżąca kontrola jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją projektową,
• konsultacje techniczne z biurem projektowym oraz nadzorem inwestorskim,
• przygotowywanie protokołów i uczestnictwo w czynnościach odbiorowych,
• raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• ważne uprawnienia elektryczne do 1kV,
• kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• kompleksowe postrzeganie organizacji i jej potrzeb,
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
• doświadczenie w efektywnym kierowaniu zespołem,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziane uprawnienia pomiarowe,
• mile widziana znajomość norm kosztorysowania branżowego.

Prezentacja firmy

GŁÓWNY PROFIL FIRMY: Biuro Projektów Inżynierskich <br/> <br/>ZAKRES BRA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie