Kierownik Robót Elektrycznych

Gi Group Poland S.A.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Włocławek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy, oraz normy jakości we współpracy z kierownikiem kontraktu,
  • koordynacja robót w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych, wykonawczych,
  • uzgadnianie projektów z Zamawiającym,
  • stałe monitorowanie rynku dostawców produktów i usług,
  • przygotowywanie ofert, analiza cenowa oraz negocjacje z podwykonawcami,
  • optymalizacja projektów pod kątem VE i wprowadzanie wniosków do Inwestora,
  • opracowywanie kosztorysów branżowych w zakresie instalacji,
  • -ozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie,
  • dodatkowy dzień urlopu za urodziny,
  • ciekawy program szkoleń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenia wyższego technicznego o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych i/lub telekomunikacyjnych,
  • minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót/koordynatora robót/inżyniera budowy w zakresie instalacji wewnętrznych przy realizacji dużych inwestycji,
  • doświadczenia w kosztorysowaniu robót branżowych,
  • znajomości obsługi programów Microsoft Office i AutoCAD.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.