Kierownik robót elektrycznych

SALES HR

Szwecja, zagranica

SALES HR
SALES HR

Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i koordynowanie prac na budowie,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót oraz kalkulacja kosztów,
  • nadzór i organizacja pracy podległych pracowników.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne – elektryczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość rynku dostawców i podwykonawców (dodatkowy atut),
  • dobra znajomość programów MS Office, mile widziany AutoCad,
  • orientacja na cel oraz samodzielność w działaniu i operatywność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe premie za skuteczną realizację projektów,
  • pakiet benefitów (opieka zdrowotna, karta multisport),
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwo w ciekawych projektach.
Prześlij swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj".
SALES HR