Opis stanowiska pracy

- Planowanie i nadzór nad robotami budowlanymi w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych zgodnie z prawem budowlanym;

- Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania dokumentacji technicznej oraz harmonogramu przy współpracy z kierownikiem budowy;

- Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa;

- Nadzór nad realizacją prac zgodnie z budżetem i terminem;

- Nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców;

- Utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora;

- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania

Wymagane

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń;

- Uprawnienia dozoru i eksploatacji SEP bez ograniczeń;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- Umiejętność pracy na komputerze;

- Duże zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność;

- Umiejętność podejmowania decyzji, stanowczość;

- Zdolności organizacyjne, komunikatywność;

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

- Rozwijającą pracę z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań elektroenergetycznych;

- Wynagrodzenie motywacyjne, adekwatne do wyników pracy;

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon itp.)

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAXBUD" ABJ Sp. z o.o. powstało w 1987 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie