Kierownik Robót Elektrycznych Warszawa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy Generalnego wykonawstwa specjalizującego się w obiektach kubaturowych poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót ds. Instalacji Elektrycznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca specjalizujący się w obiektach kubaturowych i przemysłowych

Opis stanowiska

  • Czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych na budowie
  • Planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej
  • Ofertowanie zakresów robót
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy

Profil kandydata

  • Wykształcenie budowlane w zakresie instalacji elektrycznych
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci i instalacji elektrycznych bez ograniczeń
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Ogólna wiedza w zakresie projektowania

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • System premiowy
  • Pakiet benefitów
  • Samochód służbowy
  • Ubezpieczenie
  • Opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page