Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór i koordynowanie robót w zakresie branży elektrycznej na budowie,
  • Kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu,
  • Prowadzenie rozliczeń inwestycji w zakresie prowadzonej branży,
  • Współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie,
  • Proces zakupów usług i materiałów,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy i uczestnictwo w odbiorach,
  • Aktywne opracowywanie ofert i budżetów,
  • Analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - elektrotechnika lub pokrewne,
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.