Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy świadczącego usługi z zakresu budownictwa infrastrukturalnego, ogólnego, enegretycznego czy hydrotechnicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Świnoujście

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja projektu budowlanego, wykonawczego, specyfikacji technicznych itp;
  • pozyskanie niezbędnych zasobów do wykonania robót - podwykonawców, usługodawców, materiałów;
  • prowadzenie czynności formalnych, współpraca i koordynacja działań z jednostkami/urzędami zewnętrznymi w celu ustalenia sposobu i terminów prowadzenia;
  • nadzór nad procesem realizacji robót;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
  • kierowanie podległymi pracownikami i organizacja swojego działu;
  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów, kontrola wykonania budżetu oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe;
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika robót elektrycznych (najlepiej przy projektach infrastrukturalnych);
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń, w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów uprawniające do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych;
  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności;
  • orientacja na cele oraz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • realizacja dużego kontraktu infrastrukturalnego drogowego;
  • dodatek mieszkaniowy;
  • samochód służbowy na wyłączność, laptop, telefon, ubezpieczenie grupowe (Generali), opieka medyczna (Medicover), pakiet sportowy (Medicover Sport).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.