Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót elektrycznych / teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac,
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • optymalizacja realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych,
  • ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami,
  • raportowanie postępów prac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek: Elektrotechnika lub pokrewne),
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej,
  • dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • udział w prestiżowych projektach budowlanych,
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia zależnie od preferencji kandydata - umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej i awansu,
  • program szkoleń branżowych,
  • dofinansowanie studiów podyplomowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.