Kierownik robót elektrycznych-Oświetlenie uliczne

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownik Robót Elektrycznych będzie odpowiedzialna za prawidłowe działanie oraz przebudowę infrastruktury miejskiej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się Utrzymaniem Infrastruktury Miejskiej oraz Utrzymaniem Technicznym Obiektów

Opis stanowiska

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości
  • Kontakt z gestorami mediów oraz urzędami
  • Koordynacja procesu uzyskania pozwolenia na budowę oraz wszelkiej dokumentacji potrzebnej przy danej inwestycji
  • Analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym
  • Zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami
  • Rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającym i podwykonawcami
  • Umiejętność kosztorysowania robót branżowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w budownictwie infrastrukturalnym,
  • Minimum 2-letniego doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót elektrycznych przy realizacji dużych inwestycji,
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych,
  • Znajomość MS Project, AutoCAD.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet Benefitów - Multisport, Ubezpieczenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samochód służbowy
  • Przyjazną atmosferę,
  • Praca u lidera segmentu FM
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page