Kierownik Robót Elektrycznych / Niskoprądowych

Eltech Sp. z o.o.

41-709 RUDA ŚLĄSKA, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:
nadzór nad robotami elektrycznymi i/lub teletechnicznymi
zarządzanie kadrą wykonawczą,
zarządzanie kosztami projektów,
tworzenie wycen, kosztorysów, ofert,
tworzenie harmonogramów prac,
utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora,
kontrolę terminowości, jakości wykonywanych prac,
koordynację prac brygad montażowych oraz podwykonawców,
sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia kierunkowego,
umiejętności analizy projektów technicznych,
umiejętności tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów,
umiejętności planowania i zdolności organizacyjnych,
prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Eltech znajdująca się w Rudzie Śląskiej od 25 lat zajmuje się obsł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis