Kierownik Robót Elektrycznych Infrastruktura

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kierownik Robót Elektrycznych w branży infrastrukturalnej poszukiwany!

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest jednym z największych na rynku Generalnym Wykonawcą realizującym projekty w obszarze infrastruktury, kubatury, oraz przemysłu i energetyki.

Opis stanowiska

Twoje przyszłe zadania:
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktu,
  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
  • zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami,
  • rozliczanie robót elektrycznych z zamawiającym i podwykonawcami.

Profil kandydata

Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w budownictwie infrastrukturalnym,
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót elektrycznych przy realizacji dużych inwestycji,
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych,
  • umiejętności kosztorysowania robót branżowych.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • wymiany międzynarodowe
  • ciekawy program szkoleń
  • dobrą atmosferę w pracy :)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page