Kierownik Robót Elektrycznych - Infrastruktura

HRK S.A.

Białystok / Olsztyn / Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta,  dużej międzynarodowej firmy Generalnego Wykonawstwa o uznanej pozycji w Polsce, poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych - InfrastrukturaMiejsce pracy: Białystok / Olsztyn / Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie budów w zakresie instalacji elektrycznych/ teletechnicznych zgodnie z przepisami Prawa budowlanego - inwestycje infrastrukturalne
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem oraz Inspektorem Nadzoru Budowlanego
  • Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • Prowadzenie rozliczania robót z Inwestorem
  • Raportowanie postępów prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na iwestycjach infrastrukturalnych jako Inżynier Budowy/Kierownik Robót
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Ciągłość zatrudnienia
  • Pracę pełną wyzwań w firmie o czołowej pozycji rynkowej
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.