Kierownik Robót Elektro-Budowlanych

Klient InfoPraca.pl

Wałbrzych, dolnośląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie grupą elektryków/pracowników
  • weryfikacja efektywności i czasu pracy
  • analiza zasadności wydatków materiałowych pracowników
  • współpraca z działem HR
  • dbanie o relację z klientami kluczowymi
  • raportowanie o przebiegu prowadzonych prac
  • nadzór nad terminową realizacją prac

Oczekujemy:

  • doświadczenie w zarządzaniu grupą
  • doświadczenie w branży elektryczno-montażowej
  • umiejętność elastycznego i inteligentnego podejmowania decyzji
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • uprawnienia SEP
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office oraz Dysku Google

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe z branży elektrycznej / elektroenergetycznej
  • znajomość zagadnień z branży energetycznej
  • uprawnienia na zespoły prądotwórcze powyżej 250 kW
  • umiejętność gospodarnego zarządzania kosztami
  • uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • samochód służbowy
  • laptop oraz telefon służbowy
  • elastyczność godzin pracy (pod warunkiem wywiązywania się z powierzonych zadań)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.