Kierownik Robót ds. Instalacji Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Kierownik Robót ds. Instalacji SanitarnychMiejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Organizowanie przebiegu prac w zakresie instalacji sanitarnych;
  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót;
  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn;
  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie;
  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności sanitarnej bez ograniczeń;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Dyspozycyjność;
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Elastyczność w zakresie wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji (po stronie Generalnego Wykonawcy),
  • Pakiet benefitów,
  • Samochód służbowy (w tym do użytku prywatnego).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.