Kierownik robót ds. elektrycznych

Polimex Mostostal S.A.

Warszawa, mazowieckie

GK Polimex – Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: cała Polska

ZAKRES ZADAŃ:

  • nadzór nad realizacją prac na budowie,
  • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych koncepcji, projektów i innych opracowań,
  • sprawdzanie kosztorysów i rozliczanie podwykonawców,
  • nadzór nad pracami projektowymi, kontraktacją, terminowością dostaw,
  • nadzór i odbiór prac od podwykonawców.
  • kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania z dokumentacją nadzorowanych prac,
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe - techniczne,
  • min. 5 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD,
  • uprawnienia energetyczne bez ograniczeń projektowe i/lub wykonawcze w zakresie instalacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • uprawnienia SEP D i E,
  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów,
  • znajomość zagadnień związanych z produkcją energii elektrycznej,
  • umiejętność zarządzania, wyznaczenia celów, delegowania zadań, koordynacji pracy,
  • duży stopień samodzielności w zakresie realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
DOŁĄCZ DO NAS – BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE
Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka "Polimex-Mostostal" S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k., Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.
Polimex Mostostal S.A. Polimex Mostostal S.A.