Kierownik Robót Drogowych

Michael Page

Szczecin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Robót Drogowych poszukiwany!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca specjalizujący się w budownictwie infrastrukturalnym.

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:

  • nadzór nad realizacją robót drogowych i branżowych,
  • udział w opracowaniu harmonogramu budowy,
  • udział w procesie doboru dostawców i podwykonawców,
  • proponowanie rozwiązań technicznych,
  • koordynacja prac podwykonawców robót drogowych z innymi branżami,
  • pełnienie obowiązków kierownika robót zgodnie z Prawem Budowlanym
  • zatwierdzanie rozliczeń finansowych z podwykonawcami,
  • zatwierdzanie przerobów z Nadzorem Inwestorskim .

Profil kandydata

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności drogowej,
  • 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie nadzoru robót drogowych jako kierownik robót,
  • znajomość programów: Ms Office, AutoCad, Ms Project,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page