Kierownik Robót Drogowych

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót DrogowychMiejsce pracy: Świnoujście

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie, wynikających z Ustawy „Prawo Budowlane”.
  • Opracowywanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót, dostaw materiałowych, sprzętu, transportu).
  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP, p - poż i ochrony środowiska.
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.
  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu.
  • Nadzór i koordynacja pracy podwykonawców.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym.
  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej.
  • Doświadczenia przy nadzorze realizacji zadania lub zadań budowy lub przebudowy dróg lub ulic od rozpoczęcia robót do zakończenia na stanowisku Kierownika Robót Drogowych
  • Umiejętności oszacowania czasu realizacji robót branżowych oraz ich kosztów.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę i możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń.
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.