Kierownik Robót Drogowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót DrogowychMiejsce pracy: Radom

Zadania:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót,
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,
  • nadzór i rozliczanie pracy podwykonawców zgodnie z harmonogramem robót i budżetem,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • wprowadzanie tymczasowej oraz docelowej organizacji ruchu,
  • kierowanie grupą wykwalifikowanych pracowników fizycznych.

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej,
  • doświadczenia zawodowego przy realizacji inwestycji z zakresu infrastruktury kolejowej lub drogowej,
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel, MS Project,
  • prawa jazdy kat .B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.