Kierownik Robót Drogowych / Mostowych

Michael Page

Koszalin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi w branży mostowej/drogowej i chciałbyś pracować po stronie jednego z największych Generalnych Wykonawców ta oferta jest waśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z liderów w branży budowlanej w Polsce, który w związku z rozwoje portfela zmówień poszukuje nowych członków zespołu, zainteresowanych pracą przy realizacji projektu przebudowy drogi S-11.

Opis stanowiska

Do osób na tym stanowisku należeć będzie:

  • Kierowanie pracami budowlanymi w zakresie budownictwa drogowego/mostowego na podległym odcinku,
  • Nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Koordynacja dostaw materiałów,
  • Nadzór nad jakością prac,

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenia wyższego technicznego,
  • Posiadają doświadczenie w pracy na budowie przy realizacji projektów drogowych/mostowych,
  • Posiadają uprawnienia budowlane ( mile widziane)

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość pracy przy ciekawych projektach, możliwość rozwoju zawodowego z jasno ustaloną ścieżką awansu, oraz konkurencyjny system premiowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Koszalin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page