Kierownik robót/budowy branży sieci zewnętrznych sanitarnych, infrastruktury

TKS Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TKS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach istnieje na rynku od 1989 r, zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach i sieci zewnętrznych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik robót/budowy branży sieci zewnętrznych sanitarnych, infrastruktury.

Zarządzanie realizacją kontraktów w zakresie:

  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji budowy,
  • udział w opracowaniu dokumentacji dostaw, które podlegają zatwierdzeniu przez Inwestora,
  • kierowanie podległym zespołem realizacyjnym składającym się z pracowników TKS Sp. z o.o. jak i podwykonawców,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • dokonywania odbioru i weryfikacji materiałów, urządzeń i osprzętu dostarczanego na plac budowy w oparciu o dokumentację dostaw i dokumentację kontraktu,
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne),
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • doświadczenie na adekwatnym stanowisku (około. 2 lata),
  • zaangażowanie i lojalność (poszukujemy osób z nastawieniem długookresowej współpracy),
  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego.

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płacy,
  • inne dodatki (szkolenia, kursy językowe, karta Multisport),
  • pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

TKS Sp. z o.o. istnieje od roku 1989 i zajmuje się kompleksowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca