Kierownik Robót Budowlanych

Mostostal Warszawa S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót/Budowy po stronie firmy wykonawczej, preferowane doświadczenie po stronie GW,
  • doświadczenie w pracy przy realizacji dużych inwestycji,
  • dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy z podwykonawcami,
  • umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Mostostal Warszawa S.A. Opieka medyczna
Mostostal Warszawa S.A. Odprawa emerytalna
Mostostal Warszawa S.A. Dodatkowe dni wolne
Mostostal Warszawa S.A. Ubezpieczenie na życie
Mostostal Warszawa S.A. Dofinansowanie do wypoczynku
Mostostal Warszawa S.A. Karty podarunkowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.