KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Katowice, śląskie

MGBUILDING Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie i koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram i normy jakości i przepisy BHP przy współpracy z Kierownikiem Budowy,
  • Przegląd i kompletowanie dokumentacji projektowej dotyczącej nadzorowanych robót budowlanych,
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas realizacji podległych robót budowlanych,
  • Organizacja i koordynacja prac podległych wykonawców na budowie,
  • Nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją podległych robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym),
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie materiału i sprzętu niezbędnych do realizacji robót,
  • Prowadzenie obmiarów wykonywanych robót do celów rozliczeniowych,
  • Zapewnienie właściwego rytmu pracy podczas realizacji robót,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorowanymi robotami budowlanymi,
  • Bieżące raportowanie stanu zaawansowania robót do Kierownika Budowy,
  • Kontrola i odbiór robót zrealizowanych przez wykonawców,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomość Pakietu Office
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód, laptop, telefon służbowy

Jesteśmy firmą budowlaną oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie... całej Polski . Zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantuje płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami jakich oczekują inwestorzy.Jako generalny wykonawca zajmujemy się kompleksową realizację inwestycji budowlanych również do stanu "pod klucz".Wykonujemy prace budowlano-modernizacyjne według indywidualnych projektów. Realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych . Przedmiotem oferty są usługi budowlano-remontowe zarówno obiektów mieszkalnych, biurowo-usługowych jak i przemysłowych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie