Kierownik Robót Budowlanych- Zbrojarz

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, który realizuje szereg inwestycji na terenie Szwecji poszukujemy obecnie wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Lokalizacja – Szwecja (Malmo, Goeteborg, Sztokholm)

Oferujemy:
• umowę o pracę od razu na czas określony (2 lata)
• wynagrodzenie – 2200- 2800 Euro netto miesięcznie
• gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
• bezpłatne dojazdy do miejsca pracy
• bezpłatne przejazdy z kraju i do kraju

Zakres obowiązków:
• nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych
• nadzór nad podległymi pracownikami (brygady ok. 20 osób)
• prace budowlane
• poprawne wykonywanie łączeń elementów

Wymagania:
• minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowy atutem
• doświadczenie w zbrojeniach stanów surowych
• odpowiedzialność, rzetelność oraz zaangażowanie do pracy

Agencja Pracy Fall Work Sp. z o.o. Nr Cert. 6231
*Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie klienta
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.