Kierownik Robót Budowlanych (hale)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - Generalnego Wykonawcy działającego w branży przemysłowej (głównie hale magazynowe i zakłady produkcyjne) poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Kierownik Robót Budowlanych (hale)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • nadzór techniczny i jakościowy nad realizacją robót realizowanych przez podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót konstrukcyjnych
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • udział w procesie ofertowania i wyboru podwykonawców
  • ścisła współpraca z innymi działami budowy
  • raportowanie do Zarządu i Kierownika Budowy

Wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w systemie GW w zakresie koordynacji robót związanych z budową hali na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanych (bez ograniczeń - warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego (inwestor zagraniczny) jako warunek konieczny
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, umiejętność dyscyplinowania podwładnych
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • bardzo dobre wynagrodzenie podstawowe (8000 - 9000 PLN netto) + solidne premie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • samodzielne stanowisko u rozwojowego pracodawcy z bardzo dobrą opinią na rynku pracodawców w swoim sektorze
  • możliwośći rozwoju, awansu, pracy z j. angielskim
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.