Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Kierownik robót branży instalacyjnej

42-202 Częstochowa, śląskie

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • prowadzenie prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym
  • organizowanie i koordynowanie prac
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: inżynieria środowiska lub pokrewne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC (będzie dodatkowym atutem)
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel) oraz AutoCAD
  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi
  • prawo jazdy kat. B

Już od prawie 25-tu lat zajmujemy się wdrażaniem w naszych realizacjach najbardziej... aktualnych rozwiązań z dziedziny technologii oraz sterowania i automatyki stosowanych w procesach oczyszczania i uzdatniania wody oraz procesach oczyszczania ścieków.

Działalność naszej firmy związana jest z zagadnieniami ochrony środowiska, a w szczególności z technologią uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków.
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie robót dla inwestycji z zakresu inżynierii wodno-ściekowej.
Realizujemy obiekty budowlane zarówno w formule generalnego wykonawstwa jak i jako podwykonawca robót technologicznych, elektrycznych i AKPiA związanych z technologią uzdatniania i oczyszczania wody oraz ścieków.

Nasze stacje uzdatniania wody są obiektami w pełni zautomatyzowanymi zapewniającymi naszym Klientom produkcję wody, która spełnia wszystkie parametry jakościowe, jakim powinna odpowiadać woda przeznaczona do spożycia przez ludzi, zgodnie z obowiązującym prawem krajowym oraz normami Unii Europejskiej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo