Kierownik robót branży instalacyjnej i/lub konstrukcyjno-budowlanej

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o.

42-202 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

• nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
• koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
• analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
• prowadzenie prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym
• organizowanie i koordynowanie prac
• nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
• współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
• nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

• wykształcenie wyższe: inżynieria środowiska, budownictwo lub pokrewne
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej i/lub konstrukcyjno - budowlanej
• przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
• znajomość prawa budowlanego
• znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC (będzie dodatkowym atutem)
• dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel) oraz AutoCAD
• dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
• umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie