Kierownik robót branży elektrycznej

Dekpol S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma Dekpol S.A. zatrudni:

Kierownika robót branży elektrycznej

Lokalizacja: Województwo mazowieckie

WYMAGANIA:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży elektrycznej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe,
  • znajomość rynku budowlanego w branży elektrycznej,
  • umiejętność tworzenia harmonogramów prac elektrycznych,
  • samodzielność w podejmowaniu powierzonych zadań,
  • odpowiedzialność i determinacja w osiąganiu celów terminowych i finansowych na powierzonych budowach,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych w branży elektrycznej ,
  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami budżetowymi ,
  • prowadzenie rozliczeń inwestycji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szansę na realizowanie własnych pomysłów,
  • dodatkowe narzędzia pracy,
  • opiekę medyczną,
  • miłą atmosferę w pracy.

NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prezentacja firmy

TWORZYMY CAŁOŚĆ<br/><br/>Firma powstała w 1993 r. Od początku swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości