Kierownik robót branży budowlano-konstrukcyjnej

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • organizowanie i koordynowanie prac - koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • prowadzenie prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: budownictwo lub pokrewne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności budowlano-konstrukcyjnej
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • znajomość prawa budowlanego
  • znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC (będzie dodatkowym atutem)
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel) oraz AutoCAD
  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Od ponad 25-tu lat realizujemy inwestycje związane z zagadnieniami ochro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie