Kierownik Robót - branża sanitarna

PAMAR SP. Z O.O.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • współudział w procesie ofertowania
  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,
  • koordynacja działań firm branżowych,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • współpraca z przedstawicielami Inżyniera Kontraktu oraz Zamawiającym.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – warunek konieczny
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych – warunek konieczny
  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót w specjalności instalacji sanitarnych,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • znajomość AutoCad, NormaPro
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • umiejętność koordynowania prac podwykonawców,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • mobilności na terenie Polski

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ambitnych i ciekawych kontraktów budowlanych

Prezentacja firmy

Firma Pamar Sp. z o.o. - Przedsiębiorstwo budowlane świadczące usługi og... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne