Kierownik robót antykorozyjnych/montażowych

DAAS Sp. z o.o.

Zabrze, Kopenhaga, Margam, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • opracowywanie technologii wykonywania robót antykorozyjnych / montażowych.
  • dobór sprzętu, narzędzi do przyjętej technologii prac.
  • kierowanie pracami antykorozyjnymi / montażowymi na obiektach przemysłowych w kraju i zagranicą.
  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym.
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców.
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach.
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej z prowadzonych prac antykorozyjnych / montażowych.
  • prowadzenie analiz postępu wykonania prac.
  • tworzenie dokumentacji kontraktowej.
  • nadzór BHP nad podległymi pracownikami.
  • uczestnictwo w przygotowywanie ofert cenowych na wykonywanie prac antykorozyjnych / montażowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne.
  • doświadczenie w prowadzeniu robót antykorozyjnych i/lub montażowych.
  • znajomość zagadnień związanych z procesem przygotowania powierzchni, nakładania powłok, kontrolą wykonania.
  • cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymywaniu dobrych relacji z klientem.
  • dobre zdolności organizacyjne.
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych.
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość obsługi komputera (pakiet office).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji.
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • szkolenia branżowe.
  • pracę w dynamicznym zespole.
  • godziwe warunki socjalne (dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa) oraz atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia.

Prezentacja firmy

DAAS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej jest prężnie rozwijaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca