Kierownik Restauracji

Barista S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Barista S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania Kierownika Restauracji:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji Gości poprzez dbałość o utrzymanie najwyższych standardów sieci Hard Rock Cafe
  • Rekrutacja pracowników i budowanie zespołu

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy z Klientem w branży gastronomicznej - warunek konieczny
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Stabilne warunki zatrudnienia