Kierownik restauracji w Czterogwiazdkowym Pałacu Jugowice LUXURY HOTEL

Pollux Accountant Sp. z o.o.

Jugowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice LUXURY HOTEL**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

 KIEROWNIK RESTAURACJI

Miejsce pracy: Jugowice, Główna 4, 58-321 Jugowice

Lokalizacja: 10km od Wałbrzycha, 15km od Świdnicy

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska pracy:

• kompleksowa organizacja i koordynacja pracy pracowników restauracji w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi gościa,

• nadzór i kontrola nad przestrzeganiem obowiązujących standardów obsługi, procedur administracyjnych i zasad bezpieczeństwa pracy w restauracji hotelowej,

• podejmowanie efektywnych działań w celu podnoszenia wyników sprzedaży podległego departamentu,

• inicjowanie i wdrażanie racjonalizatorskich zmian w obszarze obsługi gości indywidualnych, sektora MICE (szkolenia, bankiety, konferencje),

• dbałość o bezpieczeństwo pracy podległego personelu oraz gości

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie gastronomiczne,
  • znajomość najnowszych trendów gastronomii,
  • dobra znajomość zagadnień gastronomicznych, systemu HACCP
  • umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników do osiągania jak najwyższego poziomu obsługi i wyników sprzedaży,
  • umiejętność obsługi gastronomicznej na imprezach masowych
  • dyspozycyjność, rzetelność, operatywność, kreatywność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista, sumienność, uczciwość,

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

                                          Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia