Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Regionu

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • zarządzanie jednostkami medycznymi w podległym regionie
  • bieżące monitorowanie realizacji celów biznesowych oraz budżetów
  • optymalizacja kosztów operacyjnych w regionie
  • rozwijanie standardów jakościowych, operacyjnych oraz medycznych w podległych jednostkach
  • zarządzanie personelem - rozwój oraz motywowanie pracowników, wyznaczanie celów, rozliczanie efektów pracy
  • dobór odpowiedniej kadry kierowniczej i pracowniczej
  • koordynowanie starannego i prawidłowego wykonania umowy z NFZ
  • budowanie i utrzymywanie efektywnych relacji z podmiotami współpracującymi (NFZ, szpitale)
  • identyfikacja nowych możliwości biznesowych w zarządzanym regionie

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży usługowej
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu jednostkami w branży usług medycznych
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub kierunki pokrewne)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • świadomość biznesowa oraz nastawienie na realizację celów
  • doskonałe umiejętności w zakresie budowania i utrzymywania relacji
  • zdolność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • gotowość do podejmowania wyzwań oraz samodzielność

Oferujemy:

  • niepowtarzalną atmosferę pracy, niekorporacyjny klimat pracy, otwarty i zgrany zespół
  • samodzielne stanowisko umożliwiające zdobycie unikalnego doświadczenia w branży medycznej
  • możliwość realnego rozwoju poprzez udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • prywatną opiekę medyczną (Enel-Med), dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie
  • możliwość nauki j. angielskiego
  • umowa o pracę oraz narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód, laptop, telefon)

Numer referencyjny: kr/11/19/wa2/am
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.