Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/05/2018.

Kierownik Regionu Sprzedaży

Katowice, śląskie

Proguest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

PROGUEST Sp. z o.o. to firma doradztwa personalnego działająca w branży instalacyjnej i budowlanej. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do działów handlowych i technicznych. Aktualnie dla naszego Klienta - producenta z branży sanitarnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie 3 osobowym zespołem przedstawicieli handlowych
  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • wspólne wizyty i obsługa kluczowych klientów
  • rozliczanie z zadań podległych pracowników
  • motywowanie i rozliczanie z powierzonych zadań
  • realizowanie celów sprzedażowych

Oczekiwane kwalifikacje:

  • doświadczenie handlowe z branży sanitarnej
  • bardzo dobra znajomość rynku lokalnego w branży instalacyjnej
  • kreatywność, konsekwencja i dynamizm w działaniach
  • nastawienie na Klienta oraz wysoką motywację do pracy
  • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi komputera

Warunki zatrudnienia:

  • motywujące wynagrodzenie złożone z podstawy i premii,
  • możliwość rozwoju kompetencji managerskich,
  • umowa o pracę,
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w zgranym zespole kreatywnych ludzi
  • samochód, telefon, tablet, laptop, narzędzia marketingowe itd.

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego założoną w 2006 roku, specjalizujemy się m. in. w... rekrutacjach na stanowiska managerskie, handlowe i techniczne w branży budowlanej i instalacyjnej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis