KIEROWNIK REGIONU / SPEDYCJA / DREWNO

Mann Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Mann Sp. z  o.o.

Od: Mann Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

MANN SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą spedycyjno - importową. Obsługujemy logistycznie największe firmy z branży drzewnej na terenie Polski, Skandynawii oraz Europy zachodniej. Zajmujemy się importem drewna z wszystkich części świata. Drewno tradycyjne importujemy z krajów: Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja/Syberia. Posiadamy również drewno z naszych rodzimych Lasów Państwowych.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla Biura Spedycji w Chorzowie,
  • Prowadzenie zestawienia zleceń,
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji zleceń spedycji,
  • Współpraca z działem spedycji, zamówień i realizacji transportów,
  • Współpraca ze spedytorami na platformie trans i timocom,
  • Raportowanie do Zarządu firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub o pracę (¼, ½ etatu),
  • Premię w wysokości 15% wypracowanego zysku,
  • Podstawę wynagrodzenia,
  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie, szkolenia,
  • Samodzielność na powierzonym stanowisku.

Wymagania:

  • Samochód osobowy,
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie lub spedycji, ewentualnie branży drzewnej,
  • Umiejętność negocjacji oraz szybkiego podejmowania trafnych decyzji,
  • Średnia lub dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu Office (word, excel, outlook, komunikatory).