Opis stanowiska pracy

  • Terminowa realizacja zamówień Klientów na pracowników ze Wschodu
  • Odpowiedzialność za rekrutację na finalnym etapie oraz wprowadzenie (on-boarding) i szkolenie nowych pracowników ze Wschodu
  • Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy
  • Codzienna organizacja i kontrola pracy podległego zespołu koordynatorów (6-8 osób)
  • Motywowanie zespołu, przekazywanie informacji w zakresie obowiązków, planów i zadań
  • Rola trenera/coacha/mentora zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej min. 3 lata – warunek konieczny
  • Aktywne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego – mile widziana
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w trybie zadaniowym również w niestandardowych godzinach pracy
  • Gotowość do pracy zarówno w biurze jak i w terenie w związku ze specyfiką stanowiska

Prezentacja firmy

Misją Agencji Pracy Tymczasowej East West Workers Sp z o.o. jest efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne