Kierownik Regionalny

Gi Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

• Zarządzanie pracą podległego zespołu w celu realizacji planu sprzedaży dla regionu
• Analizowanie wyników sprzedaży regionu i sytuacji rynkowej oraz rekomendowanie stosownych aktywności, ich wdrażanie, realizowanie, kontrolowanie i rozliczanie
• Stały monitoring realizacji powierzonego budżetu operacyjnego
• Przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych
• Odpowiedzialność za realizowanie budżetu detalicznego, P&L, analizę bieżących wyników sprzedaży, praca na KPIs
• Raportowanie o dotychczasowych sukcesach i wynikach wewnątrz grupy
• Monitorowanie i stałe podnoszenie poziomu motywacji i zaangażowania podległych pracowników
• Prowadzenie coachingu menedżerskiego, udzielanie informacji zwrotnej i stałe podnoszenie kompetencji pracowników
• Prowadzenie rekrutacji na podległym terenie
• Raportowanie prowadzonych działań
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie min. trzyletnie w sprzedaży i sektorze retail (zarządzanie co najmniej kilkoma punktami sprzedaży detalicznej)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
• Znajomość obsługi pakietu MS Office i narzędzi informatycznych typowych dla sklepów detalicznych
• Predyspozycje menedżerskie i inicjatywa w działaniu
• Wysoka dyspozycyjność i mobilność (obszar działania od Legnicy do Przemyśla)
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Otwartość na wyzwania

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system bonusowy
• Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
• Możliwość rozwoju wewnątrz firmy
• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
• Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.