Opis stanowiska pracy

• Terminowa realizacja zamówień Klientów na pracowników ze Wschodu
• Odpowiedzialność za rekrutację na finalnym etapie oraz wprowadzenie (on-boarding) i szkolenie nowych pracowników ze Wschodu
• Koordynowanie spraw związanych z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy
• Codzienna organizacja i kontrola pracy podległego zespołu koordynatorów (6-8 osób)
• Motywowanie zespołu, przekazywanie informacji w zakresie obowiązków, planów i zadań
• Rola trenera/coacha/mentora zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej min. 3 lata – warunek konieczny
• Aktywne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Umiejętność budowania relacji z Klientami
• Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego – mile widziana
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w trybie zadaniowym również w niestandardowych godzinach pracy
• Gotowość do pracy zarówno w biurze jak i w terenie w związku ze specyfiką stanowiska

Prezentacja firmy

Misją Agencji Pracy Tymczasowej East West Workers Sp z o.o. jest efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja