Kierownik Regionalny - rekrutacja online

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - bardzo szybko rozwijającego się dystrybutora urządzeń do diagnostyki obrazowej na rynku polskim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika Regionalnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za sprzedaż sprzętu RTG oraz usług serwisowych w zakresie diagnostyki obrazowej (RTG, CT, MR). Region, za który będzie odpowiedzialna osoba na tym stanowisku to Polska południowo-wschodnia.

Kierownik RegionalnyMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
  • Utrzymywanie relacji biznesowych ze specjalistami w obszarze usług serwisowych oraz sprzedaży RTG
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji i rozmów z klientami,
  • Aktywny rozwój sieci kontaktów biznesowych, pozyskiwanie klientów,
  • Planowanie strategii promocji produktów oferowanych przez firmę,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Stałe pogłębianie wiedzy na temat obszarów produktowych oraz zagadnień branżowych.

Wymagania:

  • Znajomość rynku diagnostyki obrazowej, w szczególności RTG,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Zdolności interpersonalne (aktywne budowanie relacji z klientami),
  • Samodzielność,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Inicjatywa w działaniach biznesowych,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Znajomość/chęć poznania rynku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ciekawą pracę i niezbędne narzędzia pracy,
  • Świadczenia pozapłacowe,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.