Kierownik Projektu

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1147134

Zakres obowiązków i zadań:
  • zarządzanie zespołem projektowym
  • koordynowanie projektów wdrażania nowych wyrobów i zmiany istniejących wyrobów, od otrzymania zamówienia do zatwierdzenia próbki wstępnej przez Klienta, z uwzględnieniem APQP i IATF 16949
  • udział w opracowywaniu dokumentacji APQP, FMEA, PPAP
  • zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektu
  • reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z klientem
  • wspieranie, wzmacnianie i ciągły rozwój zespołu projektowego

   Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenia na podobnym/analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w branży metalowej (preferowana metal/spawanie)
  • doświadczenie praktyczne przy wdrażaniu wyrobów
  • znajomość APQP, FMEA, PPAP, IATF 16949
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość technologii stosowanych w przemyśle konstrukcji stalowych
  • kompetencje z obszaru zarządzania zespołem: planowanie, organizowanie pracy, delegowanie i egzekwowanie zleconych zadań
  • nastawienie na osiąganie celów oraz wysoka proaktywność
  • duża samodzielność oraz gotowość do zmian, a także otwartość na nowe wyzwania oraz rozwiązania

  Nasz klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatki premiowe
  • pakiet benefitów
  • możliwość pracy na stanowisku o dużej samodzielności
  • uczestniczenie w wielu interesujących projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy