Kierownik Projektu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Posiadasz doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów w obszarze parków handlowych, czy obiektów przemysłowych/logistycznych? Jesteś otwarty na pracę po stronie międzynarodowego Generalnego Wykonawcy? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy Generalny Wykonawca specjalizujący się w obszarze obiektów handlowych (marketów, parków handlowych), oraz projektów logistycznych/przemysłowych. Firma w ramach rozwoju portfela zamówień i rozwoju na rynku Polski poszukuje nowych członków zespołu gotowych do realizacji projektów na podległym obszarze.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Kierowanie powierzonym projektem, zarządzanie podległym zespołem,
  • Kontrola budżetu i harmonogramu projektu,
  • Wybór podwykonawców i dostawców usług,
  • Reprezentowanie firmy przed Klientem,
  • Uzyskiwanie pozwoleń administracyjnych, zgód i uzgodnień z lokalnymi jednostkami administracji publicznej,

Profil kandydata

Wymagania stawiane poszukiwanym Kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w realizacji projektów na stanowisku kierownika budowy/projektu,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, komputer, internet)
  • motywacyjny system premiowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page