Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja danych technicznych i modeli przesyłanych przez klienta;
  • Przygotowanie wstępnych koncepcji technicznych do ofert;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej;
  • Koordynacja procesu realizacji projektu od etapu koncepcji do etapu wdrożenia produkcyjnego oraz działań serwisowych;
  • Uczestnictwo w próbach produkcyjnych i odbiorach u klienta;
  • Ustalanie założeń technicznych z klientami oraz stały kontakt z dostawcami materiałow, komponentów i usług

Wymagania

  • doświadczenie w budowie maszyn;
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i Budowa maszyn)
  • znajomość procesów produkcyjnych
  • umiejętność prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołem projektowym
  • wiedza z zakresu ofertowania, budżetowania, planowania i kontroli projektu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • proaktywność, nastawienie na realizację założonych celów i umiejętność
  • wykonywania pracy pod presją czasu oraz terminowość wykonywania zadań.

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Motoryzacja / Automotive