Balcke-Dürr Polska Sp. z o.o.
Balcke-Dürr jest renomowanym dostawcą urządzeń, rozwiązań systemowych i zaawansowanych technologii dla energetyki, ciepłownictwa i ochrony środowiska.

W związku ze stałym rozwojem w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektu

Od: Balcke-Dürr Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad przygotowaniem i realizacją projektów remontowych, inwestycyjnych i modernizacyjnych w branży energetycznej.

Główne obowiązki:

  • przygotowanie dokumentacji technicznej do realizacji projektu w tym harmonogramu prac
  • koordynacja i nadzór nad wykonaniem prac zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • bieżący monitoring statusu projektu
  • współpraca i nadzorowanie działań zespołu projektowego oraz podwykonawców i poddostawców
  • prowadzenie należytej i pełnej dokumentacji realizacji umów
  • utrzymywanie i dbanie o dobre relacje z Klientem
  • ocena ryzyka w procesie projektowym, w celu przekazania projektu w ustalonym z wykonawcą terminie
  • raportowanie do Dyrektora Działu Realizacji oraz Dyrektora Działu Finansowego

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub budowlanym
  • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów technicznych w przemyśle lub energetyce
  • praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac budowlano-montażowych, w tym znajomość KNR i NORMA
  • doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu prac lub praktyka w zakresie zarządzania projektami
  • zdolności do kierowania zespołami wykonawczymi
  • umiejętność budowania kontaktów z partnerami biznesowymi (klienci, dostawcy, podwykonawcy)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • świadomość biznesowa, ukierunkowanie na wyniki
  • samodzielność, operatywność, zdolności organizacyjne
  • rzetelność i profesjonalizm w działaniu

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym, międzynarodowym zespole
  • prywatną opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego finansowane przez pracodawcę
  • samochód służbowy
  • przyjazną, skłaniającą do rozwoju atmosferę pracy